Valentýn

U příležitosti dne svatého Valentýna, svátku všech zamilovaných, jsme pro vás připravilispeciál věnovaný lásce. Rozebereme zde různé vztahy (nevěry samozřejmě nevyjímaje), které v seriálu proběhly a které stojí za to zveřejnit…

Vztah Marge a Homera

Vztah Marge a HomeraVztah hlavních hrdinů seriálu se rozebíral v mnoha dílech. Skoro vždy se Simpsonovi pohádají kvůli nějaké chybě, kterou udělá Homer (koupě pistole, útrata peněz na Vánoce za věc pro sebe, natáčení porna u Simpsonů doma,…). Jednou si Marge začala s mužem jménem Jacques, Homer byl málem nevěrný se zpěvačkou Lurleen Lumpkin nebo s kolegyní z práce Mindy. Marge měla také „namále“ se záchranářem kapustňáků. Vztah Homieho a Marge se ale na konci každého dílu zase urovná.

Líziny vztahy

Líziny vztahyNěkteří springfieldští chlapci měli tu čest chodit s Lízou Simpsonovou. Byl mezi nimi například i Ralph Wiggum, ale ze strany Lízy šlo jen o to, že jí bylo Ralpha líto. Dalším klukem byl Nelson v epizodě „Lízino rande s blbostí“. Vztah to byl slibný, ale také nevydržel… V Simpsonových ve filmu se Líza zakoukala do kluka z Irska jménem Colin. V Trilogii omylů se zase seznámila s Theloniusem, ale kvůli spěchu ho musela opustit.

Bartovy vztahy

Bartovy vztahyBart měl také několik dívek, například dceru Rainera Wolfcastla, kterou mu přebral Milhouse. Ten se v díle „Milhouseův románek“ zamiloval do dívky jménem Samantha, ale přestal si všímat Barta, takže je raději od sebe oddělil. Barťas chodil i s dcerou reverenda Lovejoye Jessicou. V díle “Nová holka v ulici“ si Bart začal se starší dívkou, stejně jako v epizodě „Little Big Girl“. Občas odpuzuje dívky kvůli tomu, že je tlustý a nevychovaný.

Dědovy lásky

Dědovy láskyI děda Simpson má se ženami zkušenosti. Však také zplodil tři děti – Homera, Herberta a v Anglii dceru Abie. Jinak se Abe zamiloval například do ženy jménem Bea, která mu po smrti odkázala spoustu peněz. Také se seznámil s jistou Zeldou, ale té záleželo hlavně na tom, aby muž vlastnil a skvěle ovládal auto… Dále se chtěl oženit s matkou Marge, Jacqueline Bouvierovou. Z toho ale nakonec rovněž sešlo, jelikož se do toho připletl Monty Burns a Jacqueline navíc nechtěla závazky.

Apu a Manjula

Apu a ManjulaTito dva se v epizodě „Dvě paní Nahasapeemapetilonové“ vzali navelké svatbě, která byla domluvená jejich rodinami už v době, kdy byli ještě děti. V díle „Osm raubířů“ si pořídili osmerčata. Ty jim dělaly značné problémy, ale nakonec se s nimi vypořádali. AleApu byl Manjule i nevěrný, a tak, aby svůj hřích odčinil, musel splnit řadu úkolů. V epizodě „Mor na Amora“ pak obdarovával ženu a trumfnul tak svoje kamarády.

Edna a Seymour

Edna a SeymourVztah učitelky a ředitele se řešil už mockrát. Ale v posledních sériích to vypadá, že tito dva se už dohromady jen tak nedají. Seymour se Edně stále dvoří, ona je však chladná a zřejmě si to v hlavě moc dobře srovnala. V díle „Nevěsta na úprku“ se měli i vzít, ale zase z toho sešlo. Seymour chodil například s Patty, Edna zase pro změnu s Komixákem. Jednou se Bart stal Edniným milencem přes dopisy, ale samozřejmě z toho nic nebylo.

Patty a Selma

Patty a SelmaPatty, jak se zjistilo, je lesba. Chtěla si vzít Veronicu, ale zjistila, že je to převlečený muž. Později, když se Simpsonovi přihlásili do Výměny manželek, Patty utekla s matkou z druhé rodiny. Dříve si začala malou aférku s ředitelem Skinnerem… Selma má za sebou opravdu hodně vztahů. Když trochu zapátráme, mezi jejími muži můžeme nalézt třeba Leváka Boba, Disco Stua nebo Troye McClura. Jednou se na chvíli stala i Homerovou matkou, když si vzala Abea.

A co Vočko?

A co Vočko?Na závěr si vezmeme na paškál našeho oblíbeného Vočka. Bohužel, tento chlapík má na ženy kvůli své ošklivosti velkou smůlu. Ale když si nechal změnit obličej, všechny paní a dívky se na něj jen hrnuly. Jednou měl dokonce přítelkyni i se svou normální tváří. Jmenovala se René. Je však samozřejmé, že vztah nevydržel. Chodil také s Ednou Krabbapelovou, ale tu si získal tím, že jí v jednom kuse lhal. Vočkovou tajnou láskou jeMarge Simpsonová, která vystupuje v jeho chlípných erotických představách.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one