Pro všechny správné ,,Simpsonholiky’’ je Matt Groening bohem, žlutou rodinku sám stvořil a kreslí je už přes dvacet let. V posledních letech se setkává mnohem častěji s kritikou svého díla, především z řad fanoušků, kterým seriál přijde vyšeptalý a o dost horší než před lety. Matt o tomto promluvil v novinách ‘Los Angeles Times‘ a také dal těmto kritikům jasnou zprávu na konci pětisté epizody (jak brzy uvidíte, nebo jste již viděli).

 

,,Líbí se mi, že mají lidé pocit, že se mohou do něčeho aktivně zapojit a ti, co se zapojují do diskuze s největší vášní, jsou většinou ti nejvíc kritičtí. Jednou jsem se pokusil s těmito kritiky seriálu mít internetový rozhovor. Tam jsem se jim pokoušel vysvětlit, že je hrozně těžké udržet nejenom seriál v dobré kvalitě, ale s ním i pop-kulturu, kterou seriál přináší. Je těžké pokáždé vyhovět všem divákům, protože humor se mění a také se mění chutě všech fanoušků. Nedá se také nikdy přebít první dojem, takže se nám už nemůže povést dosáhnout takové oblíbenosti, jakou jsme měli na úplném začátku. Byli jsme čerství, a to už se nikdy znovu nestane. Víte, nejvíc vás vždy rozesměje ten komediant, který se objevil znenadání a předvedl vám něco, co jste zatím neviděli. Nic není tak legrační, pokud to znovu opakujete. Pokud by vás chodil bavit někdo s pořád stejným druhem humoru několik let v kuse, po čase byste byli šíleně znudění...‘‘

 

 

Jak to vidíte vy? Souhlasíte s Mattem? Jsou Simpsonovi pořád vtipní, anebo už by toho měli nechat? Budeme se těšit na vaše názory v komentářích!

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one