Simpsonovi slaví pětistovku

Včera dosáhli Simpsonovi dalšího milníku ve své existenci – jubilejního 500. dílu. Pokud jste tuto epizodu ještě neviděli, nastíníme vám, oč v ní jde.

Na tajné radě města Springfield se jeho občané rozhodnou, že vystěhují Simpsonovic rodinku z města přímo do komunity vyhnanců. Zde se Simpsonovi setkávají s Julianem Assangem, což je zakladatel kontroverzního serveru WikiLeaks. "Je to samozřejmě kontroverzní osobnost, o jejímž obsazení se hodně diskutovalo. Ale je to vtipný portrét, který nijak nehodnotí jeho případ," komentoval výběr tohoto hosta výkonný producent seriálu Al Jean.

Epizodu At Long Last Leave vidělo 5,79 milionu diváků, což bylo nejvíce diváků v celém animovaném bloku stanice Fox. Pro srovnání Griffinovi skončili druzí s 5,39 miliony, naopak nejméně lidí Fox nalákal na Clevelandovu show – 2,62 milionu. Vcelku pěkný výsledek, ovšem když se podíváme do starších statistik, zjistíme, že na 400. epizodu odvysílanou v roce 2007 se dívalo něco málo přes devět milionů diváků… na druhou stranu se Simpsonovým podařilo včera odrazit z pomyslného diváckého dna, neboť předchozí epizoda The Daughter Also Rises získala nelichotivý rekord nejnižší sledovanosti v historii seriálu (4,33 milionů).

A jak to vypadá s budoucností seriálu Simpsonovi? Tvůrci mají smlouvu ještě na další dva roky, přičemž kromě nových příběhů se můžete těšit také na zbrusu nové postavy. Škoda jen, že na další díl si budeme muset počkat dva týdny.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one