Simpsonovi míří do finále

Nedělní premiérová epizoda Simpsonových získala rekord – bohužel však rozhodně nepatří k těm, kterými by se tvůrci mohli chlubit. Díl s názvem Ned ‘N Edna’s Blend, pojednávající o tom, jak Ned Flanders s Ednou Krapabbelovou rozhodli spojit své životy do svazku manželského, připoutal k televizním obrazovkám jen 4 miliony diváků, což je nejméně v celé historii seriálu (doposud první příčku držela epizoda The Daughter Also Rises s 4,33 miliony diváků). Co se týče ostatních seriálu v nedělním animovaném bloku, nejlépe na tom byl Family Guy, který přilákal k obrazovkám téměř pět milionů lidí. Druhý v pořadí, American Dad, si na své konto připíše číslo 4,12 milionů.

Všichni fanoušci seriálu Simpsonovi nicméně už netrpělivě vyčkávají další neděli. Tentokrát totiž nebude odvysílán jen tak ledajaký díl, ale rovnou finále třiadvacáté série. Jako speciální host se zde objeví zpěvačka Lady Gaga, jež se pokusí Líze poradit, jak se ve škole stát populárnější, ba co víc, díky ní si celé město uvědomí, že je lepší být sám sebou, než se vydávat za někoho jiného.

Myslíte si, že sestupná tendence sledovanosti se v neděli bude opět pohybovat u mrazivých rekordů? Anebo se Simpsonovým po dlouhé době opět podaří porazit Family Guy a stát se diváckým králem večera?

 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one