O čem bude 24. sezóna Simpsonových?

O čem bude 24. sezóna Simpsonových?

Už včera jsme vás na našich facebookových stránkách informovali o tom, že víme, kdy bude mít premiéru 24. sezóna Simpsonových – 30. září 2012. A na co se v nové řadě můžete těšit?

Jako už tradičně si tvůrci přichystali Speciální čarodějnický díl. Tentokrát se mimo jiné dozvíte, jak by vypadal život Marge, kdyby dala přednosti Artiemu Ziffovi před Homerem. Simpsonovi ovšem budou čelit i reálným problémům – po zrušení Itchy and Scratchy Landu se Bart rozhodne celý park nastěhovat na zahradu, do sousedství se přistěhuje nová „cool rodina“ z Portlandu, Roger Meyers Jr (ředitel společnosti Itchy&Scratchy Studio) se pokusí oživit památku svého otce a na scéně se opět objeví také Tlustý Tony.

Jak už jsme u SImpsonových zvyklí, i čtyřiadvacátá sezóna bude plná hostujících celebrit. V jednom díle se například představí všech pět bývalých Bartových holek, kterým svůj hlas propůjčily herečky Natalie Porman (Darcy), Anne Hathaway (Jenny), Sarah Michelle Gellar (Gina Vendetti), Sarah Silverman (Nikki McKeena) a Zooey Deschanel (Mary Spuckler).

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one